NEJBLIŽŠÍ AKCE

Nejbližší akce II

09.12.2017

Vánoční seminář ČAOGK

Vánoční seminář ČAOGK vč. zkoušky na stupeň technické vyspělosti Kyu

Čtěte více

14.12.2017

Zkoušky na stupeň technické vyspělosti Kyu

Čtěte více
17.
Prosinec
Čtěte více

Nová sezona 2017/2018 je tady...

Vážení přátelé, stávající i budoucí členové naší asociace. Září, první měsíc sezony 2017/ 2018 je téměř u konce, a proto bychom Vám rádi připomněli několik zásadních informací, co Vás čeká a kde nás můžete najít...Členské kluby zůstávají ve stejném složení, tedy zacvičit si s námi můžete v Praze, v Benešově, v Sedlčanech, v Brně, ve Strmilově a v Telči, v Jindřichově Hradci. Všechny členské kluby mají otevřené nábory a kvalita lektorů a jednotná metodika výuky celé asociace pod dohledem yudansha kolegia je zárukou vysoké kvality. Ta rozhodně stoupla i po veleúspěšném projektu pořádání 31.evropského gasshuku IOGKF v Praze, o kterém Vás budeme informovat do konce září. Letošní sezona bude plná akce a nových projektů (II.Reprezentační ples CAOGK, národní semináře ve všech členských klubech, vznik nového členského klubu s převážně dětskou základnou v Praze na ZŠ Meteorologická, mezinárodní semináře, soustředění u moře, dětské tábory...) Těšíme se na Vás!

17.
Prosinec
Čtěte více

Úroveň asociace stoupá mílovými kroky

Na 31.evropském gasshuku v Praze proběhly zkoušky na mistrovský stupeň Dan. Česká asociace dle svých vnitřních pravidel nezkouší své studenty ani mistry a tuto kompetenci přenechává plně na 6 členné zkušební komisy IOGKF. Na zmíněném gasshuku byli čeští adepti úspěšní na 100 %. 1.Dan obdržel Juraj Konč, 2.Dan Eliška Hriadělová a 4.Dan Robert Nerad (člen yudansha kolegia). Na všechny jsme právem hrdi a upřímně gratulujeme. Úroveň asociace stoupá i zvyšováním kvalifikace instruktorů, kteří vedou tréninky v rámci asociace v členských klubech. Tento projekt je postavený na opakované úspěšné spolupráci České asociace a FTVS. Aktuálně se školí dalších 5 potenciálních Dojo instruktorů ze 4 členských klubů. Naše karate je pro všechny. Je to cesta, po které kráčíme a naše neutuchající touha po poznání je důkazem, že ona cesta je naším cílem...

Všechny novinky
   Česká Asociace Okinawan Goju Ryu Karate Do (ČAOGK) byla založena a je registrována ministerstvem vnitra ČR jako sdružení právnických a fyzických osob od 10.10.2001. Je jediným statutárním zástupcem světové organizace IOGKF - International Okinawan Goju Ryu Karate Do Federation v České republice.
 
   V současné době je vedení ČAOGK rozděleno do dvou sekcí, sekce technické a sekce administrativní (viz. Vedení asociace) a sdružuje karatisty dnes již z celé republiky, mimo jiné z Jindřichova Hradce, Telče, Prahy, Brna, Sedlčan, Benešova, Strmilova...
 
   Projekt fulltimového dojo - Shinzato Dojo Praha je podporován mimo jiné dotačním grantem MAGISTRÁTU HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY pro rok 2015. Děkujeme.
 

 
FOTOGALERIE
VIDEOGALERIE